O městě a hotelu

Město Hodonín se nachází na Jižní Moravě, v oblasti zvané Slovácko a v blízkosti hranic se Slovenskem a Rakouskem.


Při pobytu v hotelu můžete ve svém volném čase využít fitness nebo relaxovat při masáži. Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování za příznivé ceny. Připojení wi-fi je pro hosty hotelu Krystal zdarma, rovněž zdarma je kamerovým systémem hlídané parkoviště.

Hosté, kteří jsou ubytování v hotelu Krystal, mohou plánovat výlety nejenom do okolí města Hodonína. Přímo v Hodoníně doporučujeme navštívit zoologickou zahradu, muzeum našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka, Galerii výtvarného umění nebo Muzeum naftového dobývání a geologie. Plavbu po řece Moravě si na lodi můžete zpříjemnit pohárkem dobrého vína z Jižní Moravy nebo jen tak si užívat projížďky.

Všichni hosté jsou v našem hotelu vítáni a dokonce pro cyklisty máme zázemí v podobě úschovny kol (zdarma) a základního servisního vybavení. Pro milovníky přírody doporučujeme navštívit Lednicko-valtický areál, který je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Historii Vám přiblíží zámek v Miloticích nebo skanzen ve Strážnici – Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy. Spojení historie, kultury a přírody nabízí Slovanské hradiště v Mikulčicích, kde uvidíte archeologické nálezy z období 9. století.

Hodonín je lázeňským městem se zaměřením na léčbu převážně nemocí pohybového aparátu a nemocí oběhového systému. K léčebným procedurám se využívá minerální jodobromová voda tzv. solanka, která patří k nejkvalitnějším vodám v Evropě. Pro vynikající odpočinek doporučejeme navštívit unikátní denní lázně tzv. Bliss Day Spa. Bližší informace na www.blissdayspa.cz

Hodonínsko je region vinných sklípků, ve kterých můžete degustovat různé druhy moravských vín, ochutnáte moravské speciality, zazpíváte si, zatančíte nebo si poslechnete cimbálovou muziku a ještě si odvezete hezké vzpomínky na Váš pobyt. Po dobu Vašeho pobytu se o Vás postaráme, abyste v našem hotelu Krystal byli jako doma.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku