O městě a hotelu

Město Hodonín se nachází na Jižní Moravě, v oblasti zvané Slovácko a v blízkosti hranic se Slovenskem a Rakouskem.


Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování za příznivé ceny. Připojení wi-fi je pro hosty hotelu Krystal zdarma, rovněž zdarma je kamerovým systémem hlídané parkoviště.

Hosté, kteří jsou ubytování v hotelu Krystal, mohou plánovat výlety nejenom do okolí města Hodonína.

V Hodoníně doporučujeme navštívit zoologickou zahradu, muzeum našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka, Galerii výtvarného umění nebo Muzeum naftového dobývání a geologie. Plavbu po řece Moravě si na lodi můžete zpříjemnit pohárkem dobrého vína z Jižní Moravy nebo jen tak si užívat projížďky.

Všichni hosté jsou v našem hotelu vítáni a dokonce pro cyklisty máme zázemí v podobě úschovny kol (zdarma) a základního servisního vybavení. Pro milovníky přírody doporučujeme navštívit Lednicko-valtický areál, který je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Historii Vám přiblíží zámek v Miloticích nebo skanzen ve Strážnici – Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy. Spojení historie, kultury a přírody nabízí Slovanské hradiště v Mikulčicích, kde uvidíte archeologické nálezy z období 9. století.

Hodonín je lázeňským městem se zaměřením na léčbu převážně nemocí pohybového aparátu a nemocí oběhového systému. K léčebným procedurám se využívá minerální jodobromová voda tzv. solanka, která patří k nejkvalitnějším vodám v Evropě. Pro vynikající odpočinek doporučejeme navštívit unikátní denní lázně tzv. Bliss Day Spa. Bližší informace na www.blissdayspa.cz

Po dobu Vašeho pobytu se o Vás postaráme, abyste v našem hotelu Krystal byli jako doma.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku