O městě

Město Hodonín se nachází na Jižní Moravě, v oblasti zvané Slovácko a v blízkosti hranic se Slovenskem a Rakouskem.

Informace týkající se historie města, aktuálních akcí, tipů na výlety, a dalších, naleznete také v informačním centru města Hodonín, popř. v Regionálním centru sousedícím s městskou radnicí. K zakoupení zde taktéž něco na památku – pohled, magnetka, turistická známka a jiné.

Mezi zajímavá místa, která stojí v Hodoníně za návštěvu, Vám doporučujeme:

·         Masarykovo náměstí – městská radnice s vyhlídkovou věží a kostel Sv. Vavřince 

·         zoologickou zahradu

·         muzeum našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka

·         galerii výtvarného umění

·         muzeum naftového dobývání a geologie

·         přístaviště U Jezu – v letním období nabízí plavby výletní lodí

Hotel nabízí taktéž zázemí pro cyklisty, a to v podobě úschovny kol zdarma. V záložce „výlety, cyklotrasy“ najdete pár tipů na výlety na kole a seznam cyklotras v okolí.

Hodonín je rovněž lázeňským městem. K relaxaci doporučujeme navštívit denní lázně tzv. Bliss Day Spa, které se nachází v komplexu lázní Hodonín. Najdete zde relaxační bazén, dva whirlpooly, čtyři sauny, vyhřívanou lavici s Kneippovou léčbou a odpočívárnu.

V letních měsících můžete navštívit hodonínské letní koupaliště, kde si na své přijdou jak děti, tak dospělí. Od září až do června je pak pro veřejnost otevřen krytý bazén, kde se nachází plavecký bazén, dětský bazén, dva whirlpooly a sauna.

Hodonín pohledem z výšky? Tato možnost se Vám naskytne při návštěvě krásné secesní budovy radnice, a to přímo z její věže, kde Vás průvodce seznámí nejenom s historií, ale i dalšími zajímavostmi našeho krásného města.

Procházky městem si můžete zpříjemnit posezením v několika skvělých kavárnách:

·         Fabrica de Café

·         Thomas Johann Kafé

·         Rudolfova kavárna

·         Art café

·         Eiscafe Delikana

V hotelu se nachází i hotelová restaurace, avšak v případě, že byste rádi vyrazili raději do města, na recepci Vám doporučíme restaurace v nejbližším okolí. Mezi velmi oblíbené patří především Fresh Burger Bistro, restaurace U Piráta, restaurace Kulturní Dům nebo pizzerie Casa Mia.

 

Po dobu Vašeho pobytu se o Vás postaráme, abyste v našem hotelu Krystal byli jako doma.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku